Фетишизам

пријателство

Истакнат Член
7 август 2018
151
30
128
ti da posetis psihijatar ako saka BDSM i FEMDOM neznaci deka e za na psihijatar ova mislenje e tipicno samo za lugeto kaj nas segde vo drugite drzavi se praktikuva BDSM ete i jas sakam BDSM i imam fetish na zenski stapala i uzivam vo submisija i sega so sakas ako ti treba nesto ela pisi mi magare edno smrdeno i nemoj pojke da vregas tuka
ало бардовци избеган пациент
 

poslusen

Староседелец
8 јануари 2016
40
9
1,018
36
Хеј каде сте? Каде се девојките што сакаат да се главни, да наредуваат, да ме зафркаваат...да им служам и да им го раскажам и покажам мојот фетиш?!