Фетишизам

poslusen

Староседелец
8 јануари 2016
40
9
1,018
36
Да бакнувам женски стапала и да ме врзува за врат со хулахопките и да ми ги става во уста...да ме зафркава како сака.
 

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
28
Скопје
Да бакнувам женски стапала и да ме врзува за врат со хулахопките и да ми ги става во уста...да ме зафркава како сака.
Ја би те угушила од зафркавање...
- Од што починал?!
- Од зафрканција, хехе. :frantic
 
  • Like
Реакции: poslusen and Weird0

poslusen

Староседелец
8 јануари 2016
40
9
1,018
36
jа би те угушила од зафркавање...

sakam da kleknam na kolena pred Vasite noze. Da Vi sluguvam, moze li?
 

Masterf

Истакнат Член
29 јули 2017
13
2
303
27
А нема девојки кои сакаат да бидат послушни и да клекнат на колена, каде што им е местото?