1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фетишизам

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Baronessa, 21 февруари 2012.

 1. poslusen

  poslusen Корисник со 10 казнени поени

  Зачленет на:
  8 јануари 2016
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  9
  Да бакнувам женски стапала и да ме врзува за врат со хулахопките и да ми ги става во уста...да ме зафркава како сака.
   
 2. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  113
  Ја би те угушила од зафркавање...
  - Од што починал?!
  - Од зафрканција, хехе. :frantic
   
  На poslusen и Weird0 им се допаѓа ова.
 3. Weird0

  Weird0 Нов член

  Зачленет на:
  6 декември 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  Угуши ме..
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  113
  Дојди...
   
 5. poslusen

  poslusen Корисник со 10 казнени поени

  Зачленет на:
  8 јануари 2016
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  9
  jа би те угушила од зафркавање...

  sakam da kleknam na kolena pred Vasite noze. Da Vi sluguvam, moze li?
   
 6. Masterf

  Masterf Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 јули 2017
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  2
  А нема девојки кои сакаат да бидат послушни и да клекнат на колена, каде што им е местото?
   
 7. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Изумре оддамна тој вид на послушни девојки.
   
 8. Simon

  Simon Нов член

  Зачленет на:
  13 јули 2018
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  1
  ultra tenka hulahopka...
   
 9. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,840
  Допаѓања:
  918
  Ти да ги носиш... или девојките? :)

  Бидете малку попрецизни во излагањата... :D
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Simon

  Simon Нов член

  Зачленет на:
  13 јули 2018
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  1
  ultra tenka hulahopka..i miris na zenski gakicki
   

Сподели: