Фетишизам

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Мене фетиш ми се повеќе нешта, се мислев и дали да напишам, ама ајде, да не биде табу тема, да се знае и кај нас што се се развива(и негативн и позитивни работи). Обожавам feetfetish и feetslave. Женски стапала и нозе, сакам да ги лижам, мирискам, бакнувам преку хулахопки, чорапки, хеланки, боси...да им ги лижам и штиклите, чизмите, патиките...И се тоа да ми наредува да правам и да ми се смее, исмева, зафркава. Многу ме возбудува да ме понижува како ќе сака, да ме зафркава, исмева. Сакам да ме врзува за врат со хулахопките да лазам, да јадам од под како кученце, да лазам по нејзините нозе. Може да ме користи и како столче за домарање на нозете кога гледа тв. Да ги примам во уста хулахопките или чорапките, ако треба и да спијам со нив во уста. Може ако сака да ме јава како коњче, да чистам по собите, дури и нејзиното wc, да и слугувам, да и се обракам со Господарка. Да ме мава шамари, плукање, врзување да не можам да мрднам, да ползам како црв. И се тоа како забава и игра, и секако дискретно. Ако им е на некои девојки интересно нешто, нека повелат.
Абе ај ке сфатам за стапала...ама чизми, патики!??? А што ако се калливи!???
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Big Berta

Староседелец
7 февруари 2015
106
208
1,053
Абе ај ке сфатам за стапала...ама чизми, патики!??? А што ако се калливи!???
Ги чистиш бе Орхидејче, исто како што се бањаш пред сексање. Или имаш едни специјално за таа намена.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Немам фетиш и никогаш нема да имам а во смисла на симпатични ситуации, ракавици делуваат убаво на женска рака (може тоа да е последица од гледање постари филмови:^)) без разлика дали се обични или оние до половина рака шо се долгите... а исто патика на женска нога ми е појака ствар него штикла, не знам зошто...
 

poslusen

Староседелец
8 јануари 2016
43
9
1,018
40
Абе ај ке сфатам за стапала...ама чизми, патики!??? А што ако се калливи!???
Ако се калливи може да ги чистам прво со нешто друго, или како што пишаа некои специјални за таа намена, или бар да не се гази во кал намерно...а и ретко штикла гази во кал.
 

Big Berta

Староседелец
7 февруари 2015
106
208
1,053
Ако се калливи може да ги чистам прво со нешто друго, или како што пишаа некои специјални за таа намена, или бар да не се гази во кал намерно...а и ретко штикла гази во кал.

И да се калливи, ако си послушен има со јазик да ги исчистиш!
Еве уште еден совет за наупатените како @diva orhideja
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Weird0 and poslusen

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
И да се калливи, ако си послушен има со јазик да ги исчистиш!
Еве уште еден совет за наупатените како @diva orhideja
Најупатена или мислеше на неупатена...како и да е, мој фетиш се испотени миризливи диви и непослушни мажи, маж што ке се обиде да ме скроти а не јас а си играм со него и ...моите штилки се оштри и долги, крајници недај боже може да му извадам;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Big Berta

Староседелец
7 февруари 2015
106
208
1,053
Најупатена или мислеше на неупатена...како и да е, мој фетиш се испотени миризливи диви и непослушни мажи, маж што ке се обиде да ме скроти а не јас а си играм со него и ...моите штилки се оштри и долги, крајници недај боже може да му извадам;)

Неупатените*

Помини низ некоја калива нива со штиклите, викни го непослушен и забавата може да започне!
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Неупатените*

Помини низ некоја калива нива со штиклите, викни го непослушен и забавата може да започне!
хаха..ниви колку сакаш, макар да и градов не е ништо чист, кал на секој чекор, само да најдам Непослушен и ке правам забава! Да ти пратам покана??
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: poslusen

Big Berta

Староседелец
7 февруари 2015
106
208
1,053
хаха..ниви колку сакаш, макар да и градов не е ништо чист, кал на секој чекор, само да најдам Непослушен и ке правам забава! Да ти пратам покана??

Во ред. Само да потенцирам дека јас доаѓам во пакет со девојка ми, а девојка ми на овакви приватни забави сака да се облекува овака.
Nazi-149704912021.png
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: poslusen

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Во ред. Само да потенцирам дека јас доаѓам во пакет со девојка ми, а девојка ми на овакви приватни забави сака да се облекува овака.
Nazi-149704912021.png
:frantic:( Аууууууууууу..го окркавме...извини ама немаш покана(facepalm):rofl