1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Турски или шпански серии?

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Gabby, 22 февруари 2012.

?

Што гледате турски или шпански серии?

 1. Турски серии.

  20.8%
 2. Шпански серии.

  29.2%
 3. Не гледам турски и шпански серии.

  50.0%
 1. Grim Reaper

  Grim Reaper Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  338
  Ни шпански, ни турски! Fox Crime rules!
   
  На Gabby му/ѝ се допаѓа ова.
 2. x3m

  x3m Активен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  169
  Баш денеска слушав за некоја љубовна серија која што би сакале да ја снимаат. Седев во Coffeeshop, додека позади мене беа 2 жени што правеа муабет за тоа. Звучеа како да им оди супер, па барем да се надеваме дека ќе излезе нешто убаво. И готово, не се р‘чкам со тебе :D
   
 3. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Па јас не се р`чкам :unsure
  Само си правам муабет....оти не ме сакаш? :(
  :rofl
   
 4. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Шпански дефинитивно...ми аморррррррррррррррр пердонамеееееееее:rofl
   
  На Teresa, Gabby и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 5. x3m

  x3m Активен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  169
  Нема зашто да не те сакам, само страв ми е од тебе :)
  Уште од пред некој ден и неколку мислења :)
   
 6. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Нунка видаре...

  Секогаш завршуваат на интересни моменти и мора да ја гледаш и следната епизода, прават драми кој знае што ти не..
  И во следната епизода за десет секунди се решава тоа драматичното и си продолжува филмот понатаму..
  [​IMG]
   
  На scarstone, Gabby и True_Blood им се допаѓа ова.
 7. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Ахам и во разврската на 5694 епизода ти сфаќаш дека онаа ќелавата, штрбавата, мутавата Марија дел Хосе Васкез Ми амор Санчез станала најјака рибетина у маало, се фатила со некој нафатиран мафијаш кој нема ниви и кози ами згради, фирми и хациенди ( а нели скромноста у љубовта им е второ име).
  И така си живее среќно до крајот на ....таа сезона, кога се појави маќеата на братучетката на Федрико дел Игнасио Саламнчез порфавор, и и ја скрши раката на бабата на комшиката и остави простор за нови 456982 епизоди..кои почнуваат веќе од УТРЕ!

  :rofl
   
  На Teresa му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Jericho

  Jericho Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  355
  Допаѓања:
  465
  Прашањево: шпански или турски серии ви е како да прашате, Драган Вучиќ или Боки 13...
   
  На AnneBoleyn, Psychobilly и True_Blood им се допаѓа ова.
 9. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Шпанските ми се поубави (happy) не за друго, бидејќи уште мала ги сакам и ги гледам, а и благодарение на тие серии го научив шпанскиот јазик :biggrin
   
  На Teresa и Gabby им се допаѓа ова.
 10. cece17

  cece17 Староседелец

  Зачленет на:
  21 февруари 2012
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  204
  Шпански и Foxlife
   
  На Gabby му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: