1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Турски или шпански серии?

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Gabby, 22 февруари 2012.

?

Што гледате турски или шпански серии?

 1. Турски серии.

  20.8%
 2. Шпански серии.

  29.2%
 3. Не гледам турски и шпански серии.

  50.0%
 1. TheQueen

  TheQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 ноември 2013
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  376
  Ниту едни.
   
 2. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  Индиски- јас просто ги обожувам....џи
   
  На Teresa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  93

Сподели: