1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Gabby
Последна активност:
5 октомври 2012 во 11:13
Зачленет на:
21 февруари 2012
Мислења:
61
Допаѓања:
46
Поени од трофеи:
18
Пол:
Женски
Роденден:
25 февруари 1998 (Возраст: 21)

Сподели:

Gabby

Полноправен Член, Женски, 21

" И покрај сите страдања што ги гледаме и што не стегаат околу вратот, имаме незапирлив инстинкт кој нé држи исправени. " Блез Паскал 15 март 2012

Gabby последен пат беше виден/а како:
5 октомври 2012