Тетоважа

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Конечно решив да ставам една тетоважа и јас, можеби ќе ме избркаат од дома ама ако. :)
Некој добар тату мајстор во Скопје да ми препорачате?
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,019
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
  • Ми се допаѓа
Реакции: Altaïr

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,019
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Најдобар од овие кој е? Или било кој да го одберам нема да згрешам? :)
Јас не сум баш запознаен затоа прашувам.

Првиот. Само малце скап е, ама според мене најдобар. Има и други тату артисти доста добри, ако најдам нивни страни, ќе постирам.

Едит: разгледај им ги тетоважите, па види кој најмногу тебе лично ти се допаѓа.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Altaïr

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
Back%20Tattoo%20For%20Girls%201.jpg


girls-ideas-tattoos-5.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bibi@