1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Страв од заболекар

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од mAcIkA, 26 јуни 2012.

 1. Anaath2

  Anaath2 Нов член

  Зачленет на:
  10 јануари 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Dali boli anastezijata koga ja stavat fala odnapred
   
 2. King Ogzem

  King Ogzem Нов член

  Зачленет на:
  10 октомври 2018
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Здраво Ми се скрши пола заб(7 доле)кој е мртов и се гледа лекот што е го ставала под пломбата, а пломбата си стое.Сега кога натиснам боцка внатре во непцето.Па сакам да ве прашам ако некој знае дали ќе може тоа да се среде со пломба или ќе мора коронка или ќе се вадебидејќитој заб ми се крши 2 пат првоодозгоре сега од страна.Благодарам
   
 3. Кристи99

  Кристи99 Нов член

  Зачленет на:
  9 октомври 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво сакам да прашам вадење на умник дали е болно , анестезија дали боли???? Ви благодарам
   

Сподели: