1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Anaath2
Последна активност:
21 јануари 2019 во 16:48
Зачленет на:
10 јануари 2019
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Женски
Роденден:
26 септември 2002 (Возраст: 16)

Сподели:

Anaath2

Нов член, Женски, 16

imam 2 skrsheni zabi i se ostanati samo mali korenchinja vnatre dali kje treba so operacija so anastezija ili kako blagodaram odnapred 11 јануари 2019

Anaath2 последен пат беше виден/а како:
21 јануари 2019