1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Спортски Вести

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Hip.Hop_MKD, 17 февруари 2012.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Селтик, Легија, Лудогорец, Порто и Монако се денешните победници и си обезбедија ЛШ. Утре дигурни би требало да се Сити и Борусија, другите кој ги знае.
  Прееска Селтик едвај спаси жива глава, како само можеа да си го добијат на крај.
  Рома за никаде, 2 црвени и пораз од 0:3.
   
 2. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Албанија 2-1 Македонија
  Мизерија, голманот спие или кафе пиеше незнам шо му беше на Захов, одбраната чорба, Шипојте лесно и без никаква игра си дојдоа до трите бода, ех оваа моја чудесна земја.
   
 3. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Маќедонија изгубила од Англија 27 разлика дома кошарка во квалификации :facepalm2:patos:D
   
 4. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Поголеми мочковци нема абе земи играј за репрезентација сте клаени абе одете м*чковци едни ракометот е света игра не е тренинг натпреват тоа се игра со срце а не ко бездуша за грев резутлатот самиот кажува 35-28 срамота ова е недозволиво за држава како што е Македонија, Чешка не е ништо подобра од нас за таков БРУКА резултат мизерија...
   
 5. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  Барселона,тие јаките нешто - ГО ДОПРЕА ДНОТО ]:):cool:(handshake)
   
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  Што се случи со Торес вчера ли беше кога,опасна била работава ??
   
 7. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Денес во 18.30 ќе играат Ливерпул и Арсенал на Енфилд. Традиционално тоа се феноменални дуели полни со неизвесност, драма и возбуда а пред се фер плеј. Не пропуштајте :sreken
   
  На existence му/ѝ се допаѓа ова.
 8. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  После првата утакмица 3-4, а и со оглед на тоа што одбраните се ко раштимани оркестри очекувам барем 4 голови да паднат.
   
  На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  МАКЕДОНСКИОТ ВАРДАР Е ЕВРОПСКИ ШАМПИОН!!!(party)(party)(party)(party)(party)
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  691926074-juventus-v-real-madrid-uefa-champions-league-final_jpg-850x560.jpg


  ГОЛЕМ ПОЗДРАВ ДО СИТЕ ФАНОВИ НА ЈУВЕНТУС !!!! :D:D:D:D 4КА :cool: (handshake)
   

Сподели: