1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Спортски Вести

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Hip.Hop_MKD, 17 февруари 2012.

 1. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Италија уберфејл на сезоната, не успеа да се квалификува на СП :D :frantic испаднале од Шведска на која не успеале да и дадат гол во 180 минути.
  Жабарите го допреа дното. Не верувам во карма а за дарма шо знам во секој случај good riddance за иноваторите на деструктивниот фудбал, фудбалската корупција и местенки. Ајт.

  Италија е топ фејлот а зад неа е Холандија која втор пат по ред се усерува и донекаде САД како редовни учесници.
   

Сподели: