Спортски Вести

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Хулк во Зенит. (facepalm) Да си останеше барем во Порто, пак ќе го почитував како играч. Вака... тешко. :nah
 
  • Like
Реакции: Vendetta

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,448
3,794
1,153
25
Битола
Цибона 72-77 МЗТ Скопје, дебитантот МЗТ Скопје ја победи фаворизираната Цибона на нејзин терен. :)
 
  • Like
Реакции: 4FUN

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,374
1,871
1,123
Знае некој резултат на РК Куманово - РК Металург Јуниор?
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Мрсна недеља днска
Реал Барса, Интер Милан : ) а наравно и мој Јунајтед у пет