1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Софтверски проблеми

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од важна, 15 февруари 2012.

 1. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Ај дај ми модел на лаптоп тогаш :D
   
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Acer Aspire 7741z :D
   
 3. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Ајт пробај се
   
  На MissChievous му/ѝ се допаѓа ова.
 4. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Не сака ова, ми прави error со некоја компонента и на крај setap will exit. Ми рекоа да пробам со SlimDrivers, тоа демек си бара само драјвери. Ма све ќе инсталирам, све ќе испробам! :giggle
   
  На jovanKH2O му/ѝ се допаѓа ова.
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  На MissChievous му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Ми се абдејтираа еден куп ствари, сега ми се пушта игрицата, али уште ми лага. :p Нема спас, дефинивитно.
   
 7. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  муабетот е шо има иста иста иста ко твојта графика :D
   
 8. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Да не знае некој како да го опраам Фејсбукот? Нејќе да се лоадира убаво, пробав на сите браузери и на сите е вака, и тоа само на фејсбукот.
  Апдејтирав драјвери, бришев cookies, temp, history, скенирав против вируси со 3 различни антивирусни програми, напраив boot time scan, инсталирав CCleaner, едно време се оправи али сеа пак се зафркна. Anyone?
  Untitled.png
   
 9. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Провери да не имаш инсталирано некој тулбар за кој не знаеш или сл. Пробај скенирај со хитманпро или сл.
   
 10. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Ееее, овој неписмениов пак.
  Ми кочеше многу лап топов, реков што ќе те носам на форматирање, ќе те форматирам сам.
  Побарав туторијал на јутуб, следев инструкции, си го ставив цд-то, си ги следев чекорите еден по еден, после си ги инсталирав драјверите, си направи три четири пати абдејт во истата вечер, си инсталирав програмчиња, сѐ супер.
  Ама да беше сѐ супер, немаше да ви пишувам.... :)
  Сега пак ми побара абдејт, а од време на време ми излага некое ерор иконче со текст што никако да го запомнам, и откако ќе излезе тоа еророт, пак ми бара абдејт, ама по абдејтирањето нели се рестартира комп, и не ми дава да го приклучам додека автоматски не оди на repair и ме носи кон систем рестор...и така пола час си чекам, да ги поправи системските грешки.
  Може да ви текне што чудо имам направено?
   

Сподели: