1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Софтверски проблеми

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од важна, 15 февруари 2012.

 1. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Доколку имате некој проблем со вашиот софтвер, поставете го овде и ќе се потрудиме да го решиме :)
   
 2. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
 3. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Па ти пишува објаснување, прочитај.
   
 4. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  шознам брат не сум ја компјутерџија ,,ае на наш јазик тоа

  и заборавив да напоменам ,3-4 видеа погледам на јутјуб,сликата се поремети скроз и тоа го даде ,,..мислев со формат ке се реши али небива
   
 5. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  ati2dag дисплеј драјверот престана да работи нормално. Зачувај ја твојата работа и рестартирај го системот за да ја вратиш дисплеј функционалноста. Следниот пат кога ќе ја рестарираш машината, јазичето ќе се појави и ќе ти даде шанса да аплоудираш податоци за оваа грешка од Мајкрософт.
   
 6. CyberKnight

  CyberKnight Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  51
  Допаѓања:
  41
  Како да го остранам антивирусот Microsoft Security Essentials?
   
 7. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  ваљда како и секоја друга програма ..

  ја баш сакав да прашам дали вреди овој антивирус,првпат го користам,, искуства ваши со него ?
   
 8. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Како и секоја друга програма. :D
  Го немам користено бидејќи сум немала потреба од друг анти-антивирус, сега засега од касперски сум прилично задоволна. :)
   
 9. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  кај мене се додека е зелен нека стои ,.. дојде заедно со компјутерот xD
   
 10. CyberKnight

  CyberKnight Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  51
  Допаѓања:
  41
  Ми треба софтвер каде што кога ќе пуштам музика да бидат со ист тон да не биде на пример некоја претивка некоја прегласна. За во кафич е такво место :)
   

Сподели: