Софтверски проблеми

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
694
93
30
Скопје
Доколку имате некој проблем со вашиот софтвер, поставете го овде и ќе се потрудиме да го решиме :)
 

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
шознам брат не сум ја компјутерџија ,,ае на наш јазик тоа

и заборавив да напоменам ,3-4 видеа погледам на јутјуб,сликата се поремети скроз и тоа го даде ,,..мислев со формат ке се реши али небива
 

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
694
93
30
Скопје
шознам брат не сум ја компјутерџија ,,ае на наш јазик тоа :D
ati2dag дисплеј драјверот престана да работи нормално. Зачувај ја твојата работа и рестартирај го системот за да ја вратиш дисплеј функционалноста. Следниот пат кога ќе ја рестарираш машината, јазичето ќе се појави и ќе ти даде шанса да аплоудираш податоци за оваа грешка од Мајкрософт.
 

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
694
93
30
Скопје
Како да го остранам антивирусот Microsoft Security Essentials?
Како и секоја друга програма. :D
ваљда како и секоја друга програма ..

ја баш сакав да прашам дали вреди овој антивирус,првпат го користам,, искуства ваши со него ?
Го немам користено бидејќи сум немала потреба од друг анти-антивирус, сега засега од касперски сум прилично задоволна. :)
 

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
кај мене се додека е зелен нека стои ,.. дојде заедно со компјутерот xD
 

CyberKnight

Полноправен Член
14 февруари 2012
51
41
18
26
Велес
www.facebook.com
Ми треба софтвер каде што кога ќе пуштам музика да бидат со ист тон да не биде на пример некоја претивка некоја прегласна. За во кафич е такво место :)