1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Софтверски проблеми

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од важна, 15 февруари 2012.

 1. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  виртуал дј,трактор ??
   
 2. CyberKnight

  CyberKnight Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  51
  Допаѓања:
  41
  Човек незнам како се викаат било кој да е ;D
   
 3. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  еве ти виртуал дј

  Код:
  http://www.virtualdj.com/download/free.html
   
  На CyberKnight му/ѝ се допаѓа ова.
 4. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
  Дали може Windows XP со Service pack 3 да се врати на Windows со Service pack 2 без фоматирање, дека неам CD за да го форматирам компјутреов :p
   
 5. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Како да направм плејлсита во Winamp? Не можам да се снјадам таму, но за радиото ми треба.
   
 6. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  само ги префрлам јас песните во винамп...
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 7. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Кликни 'Start' , а потоа 'Run' . Копирај ова:
  Код:
  appwiz.cpl
  Штиклирај го 'show updates' , најди 'Windows XP Service Pack 3', i 'Remove'
  Друг начин:
  'Start , Run
  Код:
  c:\windows\$NtServicePackUninstall$\spuninst\spuninst.exe
  Иди next, и следи ги инструкцие :)
   
 8. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  селектирај песна и притисни q. Тоа ќе ја „подреди“ песната. Селектирај си ги така песните кои сакаш да се пуштат, потоа притисни ј и ќе го добиеш ова на сликата.

  Untitled.png
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 9. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
  ова е иначе ако го имаш наградено service pack 2 со service pack 3 и после ако сакаш повторно да го деградираш на service pack 2
   
 10. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Точно. А со снимена копија на виндовс со сервис пак 3 ...што знам дали ќе го деградираш :)
   

Сподели: