Собиранки.... (договарање - тука)

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,225
2,316
1,153
Skopje
www.facebook.com
Ајде тогаш на фејзбук да се договориме.Кој е за идење,да ги кажеме профилите во порака и група да напрајме.Све едни исти збориме за средбата.;)
Добра идеја ти е ова. Пола е реализирана ама колку повеќе сме толку подобро :)
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,774
791
1,133
Skopje
@Ita не нема сите на фб па ајде овде нека кажат кој би доагјале деновиве па после да се договориме каде ..
Нека каже кој ќе дојде и да не го тапацираме
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
968
1,133
Што има врска кој е организатор @Ѕвездичка нема да те изеде он :D

Има врска и тоа голема. Вие ќе присуствувате на настанот ?
Јас нема зошто сум алергична на нечие присуство, а од егоцентрични муабети испреплетени со самовозвишување имам наузеа и нагон за повраќање :)(star)
Нема ќе има исти симптоми само.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: khz777