Собиранки.... (договарање - тука)

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,762
787
1,133
Skopje
  • Like
Реакции: Prashina and Pica pica

incule

Староседелец
5 јануари 2015
739
127
1,053
26
За термин нека кажат сите кога би им одговарало за во Недела и да најдеме некоја средина..
@Ita @Saladin @Electra @Altaïr @Beauty&Beast @malo @incule @khz777 @Aristokrat @Baknuvalka @Aleksis @Iris* @Makedonec @malecka @bliznaci

Тие што може не ги тагнав слободно нека пишат и нека повелат,не јадеме луѓе па и такви со слабо срце..
Мене ми одговара во 5 поручек или 6
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,214
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
За термин нека кажат сите кога би им одговарало за во Недела и да најдеме некоја средина..
@Ita @Saladin @Electra @Altaïr @Beauty&Beast @malo @incule @khz777 @Aristokrat @Baknuvalka @Aleksis @Iris* @Makedonec @malecka @bliznaci

Тие што може не ги тагнав слободно нека пишат и нека повелат,не јадеме луѓе па и такви со слабо срце..
Зашто мене секогаш прва ме тагнуваш? :) Да ја дополнам малку листата
@ipopovski , @existence (кај се изгуби ти), @Ѕвездичка , @violetmoon , @$F@$|-|T@, @Falanga , @Pica pica , @Аркантос , @Outrider , @Abraxas , @Io Sono, Давор (зашто не можам да те тагнам) и сите што во моментов не ми текнуваат.

Ја ќе дојдам,ме заборавивте
На @Mnogo Bitno ќе му биде многу мило ако дојдеш :)


Во 6 може ли да биде?? А за тие што каснат како мене 5:30 :)


 
Последна промена:

Beauty&Beast

Староседелец
11 септември 2015
732
798
1,103
Утре во 18 ч. се собираме, за локација ќе одлучиме до вечер, па ќе ја апдејтуваме темава со ново инфо.
 

Beauty&Beast

Староседелец
11 септември 2015
732
798
1,103
Не одлучивме, ќе се чекаме кај трафиката до Холидеј Ин во 18 ч. па потоа кога ќе се собереме, ќе избереме локација.
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,762
787
1,133
Skopje
@incule само прашуваш и никако да дојдеш,што е работава?
Наредна собиранка обавезно да дојдеш фалеше тамо...