Io Sono
Реакции
431

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

  • Ми се допаѓа
  Реакции: Io Sono
  existence
  existence
  Не знам што да ти кажам искрено, за мене ПЛ и Чемпионшип се најинтересни натпреварувања, ти мислиш дека ЛШ е интересна. Нити јас ќе ти сменам мислење, нити ти мене : )
  Io Sono
  Io Sono
  Си дискутираме не мора да си смениме мислење :) ПЛ е поинтересна, и Серие А мене ми е поинтересна. Исто и во Италија поважно е да се освои Скудето. Ништо од тоа не е спорно.
  Ама дека не сакале да победат, не им значеле парите, неважно им било... тоа не :)
  existence
  existence
  Па не можеш да победиш ако не се залагаш доволно. На Арсенал им е доволно да се пласираат во ЛШ и ако може да ја поминат групата и да си соберат 20-тина милиони отколку да се акаат со првотимци одма после боксинг деј и да им падне во вода цела сезона.
  Oh what a day! What a lovely day!
  existence
  existence
  Тест vol.2
  Пиши за кое доби известување.
  Io Sono
  Io Sono
  Добив известување за двете. Фала.
  But I, being poor, have only my dreams. I've spread my dreams under your feet. Tread softly, because you tread on my dreams.
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Lena
  Lena
  Lena
  Ubavo :))
  Io Sono
  Io Sono
  Еден од моите омилени цитати :)
  Jim Jarmusch вреди да се погледне нешто негово?
  Io Sono
  Io Sono
  Сега видов дека си ми пишал :)
  Ништо не ми е гледано од човекот. Мислам дека само Ghost Dog го имам гледано на ТВ ама имав многу лоши импресии.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…