1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Io Sono
Последна активност:
6 јули 2018 во 11:15
Зачленет на:
27 јуни 2015
Мислења:
422
Допаѓања:
440
Поени од трофеи:
673

Следачи 3

Пол:
Машки
Локација:
A Galaxy far, far away...
Професија:
Слободен уметник

Сподели:

Io Sono

Староседелец, Машки, од A Galaxy far, far away...

Star Wars is like pizza - if you don't like it, there is something wrong with you. 21 декември 2015

Io Sono последен пат беше виден/а како:
6 јули 2018
  1. Io Sono
   Io Sono
   Star Wars is like pizza - if you don't like it, there is something wrong with you.
   1. На Lena и Saladin им се допаѓа ова.
  2. Harvie
   Harvie
   И шо, демек овде поарно е, а?
   1. На Io Sono му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Io Sono
   Io Sono
   C'è solo l'Inter !!!
  4. Io Sono
   Io Sono
   Ночас сам сањао, ја и Дивац Владе, америма из снова лупамо блокаде...
  5. existence
   existence
   Тест.
   1. На Io Sono му/ѝ се допаѓа ова.
   2. existence
    existence
    Не знам што да ти кажам искрено, за мене ПЛ и Чемпионшип се најинтересни натпреварувања, ти мислиш дека ЛШ е интересна. Нити јас ќе ти сменам мислење, нити ти мене : )
    17 септември 2015
   3. Io Sono
    Io Sono
    Си дискутираме не мора да си смениме мислење :) ПЛ е поинтересна, и Серие А мене ми е поинтересна. Исто и во Италија поважно е да се освои Скудето. Ништо од тоа не е спорно.
    Ама дека не сакале да победат, не им значеле парите, неважно им било... тоа не :)
    17 септември 2015
   4. existence
    existence
    Па не можеш да победиш ако не се залагаш доволно. На Арсенал им е доволно да се пласираат во ЛШ и ако може да ја поминат групата и да си соберат 20-тина милиони отколку да се акаат со првотимци одма после боксинг деј и да им падне во вода цела сезона.
    17 септември 2015
  6. Io Sono
   Io Sono
   Oh what a day! What a lovely day!
   1. existence
    existence
    Тест vol.2
    Пиши за кое доби известување.
    31 август 2015
   2. Io Sono
    Io Sono
    Добив известување за двете. Фала.
    31 август 2015
  7. Io Sono
   Io Sono
   But I, being poor, have only my dreams. I've spread my dreams under your feet. Tread softly, because you tread on my dreams.
   1. На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Lena
    Lena
    Ubavo :))
    16 август 2015
   3. Io Sono
    Io Sono
    Еден од моите омилени цитати :)
    30 август 2015
  8. Io Sono
   Io Sono
   I'm a reasonable man get off my cakes, get off my cakes...
  9. Saladin
   Saladin
   Jim Jarmusch вреди да се погледне нешто негово?
   1. Io Sono
    Io Sono
    Сега видов дека си ми пишал :)
    Ништо не ми е гледано од човекот. Мислам дека само Ghost Dog го имам гледано на ТВ ама имав многу лоши импресии.
    31 јули 2015
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машки
  Локација:
  A Galaxy far, far away...
  Професија:
  Слободен уметник