Собиранки.... (договарање - тука)

khz777

Староседелец
20 септември 2014
105
69
1,028
27
Argentina, Buenos Aires
Има врска и тоа голема. Вие ќе присуствувате на настанот ?
Јас нема зошто сум алергична на нечие присуство, а од егоцентрични муабети испреплетени со самовозвишување имам наузеа и нагон за повраќање :)(star)
Нема ќе има исти симптоми само.
Секако дека ќе присуствувам.Прв пат слушам за оваа алергија :)
 

Aristokrat

Староседелец
27 февруари 2012
2,655
3,335
1,153
Многу викаат дека ќе одат па не одат. Така да не ти верувам. Пази да не префатиш :zelen(star).
Не е фер не знам каде е собиранката а шпиунски ке дојде ако се појавеше ти зашто за претходната ми замери дека не дојдов
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,214
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
Епа ајде во Недела околу 17:00 часот ќе се собереме пак, место врска немам не сум во тек. :) Па сите што сакаат, имаат желба и се во можност да дојдат ќе ни биле мило што ќе не дружат.
Нема потреба од срам, криење, избегнување други личности и некои други такви работи сепак не сме мали деца за да се однесуваме ко такви.
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,762
787
1,133
Skopje
Не те заборавивме @incule јас во неколку наврати те прашав ти си ќутиш,не можам да тагнувам 5000 и кусур членови,еве во Недела ќе има собиранка па повели ќе пишам тука после во колку саат би била .