Собиранки.... (договарање - тука)

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,154
7,681
1,183
земјата на чудата
Ewe lyar.

Шо така сеа?

Патем чоек треба да тагне за да се види дека темава е активна. Ѕо..

Farfalla Solstice Aristokrat Trouble parvati и некои шо никогаш ги неаме упознаено као Хоуп* Lena Outrider
Не верувам дека за викенд ќе можам да присуствувам на собиранка.
Сепак благодарам на поканата.
Кога ќе имам можност ќе се јавам дискретно во СДК :zelen
 

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,621
1,123
Јас незнам што да ви кажам, сакам да ве видам сите ама не ми е периодов погоден за искачања некако... За викендов ќе видиме, ако се средам може да се собереме у недела
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Ewe lyar.

Шо така сеа?

Патем чоек треба да тагне за да се види дека темава е активна. Ѕо..

Farfalla Solstice Aristokrat Trouble parvati и некои шо никогаш ги неаме упознаено као Хоуп* Lena Outrider

Sure, why not....:) поради географската дискриминација е потешко,:D инаку би било ок кога ќе испадне прилика.
 

Farfalla

Староседелец
14 февруари 2012
455
1,012
1,103
Ах бре, колку време ме немало тука?
Туку, периодов ми е преработен, немам време за себе, па немав ни шанси да се уклучам во договаранкиве.
Јас би за во недела, иако бу требало да сум на работа. Ќе пробам да направам нешто, и утре попладне давам одговор.
Луѓенца црвена сум. Можеби нема да ме познаете :p
 
  • Like
Реакции: Solstice and Saladin