Собиранки.... (договарање - тука)

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,413
1,536
1,133
27
Ја немав нет,али еве сеа пошо иам се пријавуем,и ја сум за,макар и малце да бидеме :)
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,996
9,627
1,683
Normandy
E па еве го фамозниот 16ти септември (ко БЦ сум во 2002ра) ерго да се собереме деновиве до викенд?
После веќе и јесен стиже дуњо моја, така да дождови ветришча и виулици може само да кварат просек.

Не ве тагнувам, да не остане некој заборавен и да се лути дека не бил викнат, гледајте ја темава деновиве да договориме место и време.
 
  • Like
Реакции: Марија

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,490
1,123
Скопје
:rolleyes: Мене ми одговара било кој ден освен сабота : )
Ајде сите што се прибраа во Скопјево ни наше, повелете изјаснете се : )
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,996
9,627
1,683
Normandy

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Ја батка не ме дирајте до треќи коло ШЛ(читај лит сам сс паре живу у Македоинију, работу у приватно: )))
видимо се на октомриску револуцију Ч )