Собиранки.... (договарање - тука)

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,996
9,627
1,683
Normandy
4ца. Башка уште 2ца кои се можни.

Иначе мала промена ви одговара 19 и 30 на плоштад да се чекаме кај фонтаната?

Промена: јас се повлекувам како организатор на собири, ако нешто се договарате, пишете ми ПП.
 
  • Like
Реакции: Solstice

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Опаа тројка стајл : ) Значи праи се тројка собиранка у Б точка Т
Ја ако можу ке дојду иам смештај триста денари блиско до плажу : ))) еј знаете ли колко ми се иде у Б точка Т. НИкад у живот не сам бија тамо на искачање. Ке биде ли некој љубезан да ме прими на кафе и спање : )))
 

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
Опаа тројка стајл : ) Значи праи се тројка собиранка у Б точка Т
Ја ако можу ке дојду иам смештај триста денари блиско до плажу : ))) еј знаете ли колко ми се иде у Б точка Т. НИкад у живот не сам бија тамо на искачање. Ке биде ли некој љубезан да ме прими на кафе и спање : )))
Од мене имаш кафе платено колку ќе бидеш тука :zelen
Ете Алексис и Онјал ќе те частат вечера и пиење...
 
  • Like
Реакции: Photographer