Сакам да кажам/Сакам да прашам

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,214
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
До кога по маркетиве ќе продаваат расипана роба на попуст и акција? За животни не сметаат, па ајде можат се да ни подметнат.
А овие од пазарен инспекторат како да спијат, мува не ги лази, а и тие истите купуваат од тие маркети.
Нека ги проверуваат сите производи што се на попуст и акција по маркетиве и доживотна забрана за вршење на таа дејност за сите такви преваранти. Ќе не отрујат бе мајка му стара од таа нивна алчност!
 

Хептаграм XI

Староседелец
26 мај 2013
1,870
935
1,133
World
heptagramxi.wordpress.com
Завршува уште една фискална година, уште една помината со мое пишување и со Ваше читање на блогот!

Со Вас ќе споделам една статистика за блогот (кој што содржи над 220 есеи) која е собирана 9 години!
Што е најмногу читано низ овие 9 години (нормално најновите есеи од оваа година имаат најмалку посети), од каде најмногу е доаѓано на блогот и нормално што барале луѓето што ги нанесол патот кон блогот Хептаграм XI!

Повелете
 

-alf-

Староседелец
28 август 2015
315
126
1,053
89
Завршува уште една фискална година, уште една помината со мое пишување и со Ваше читање на блогот!

Со Вас ќе споделам една статистика за блогот (кој што содржи над 220 есеи) која е собирана 9 години!
Што е најмногу читано низ овие 9 години (нормално најновите есеи од оваа година имаат најмалку посети), од каде најмногу е доаѓано на блогот и нормално што барале луѓето што ги нанесол патот кон блогот Хептаграм XI!

Повелете
Немам фејсбук, друг линк со "повелете".
 

Хептаграм XI

Староседелец
26 мај 2013
1,870
935
1,133
World
heptagramxi.wordpress.com
Добро сонце, ти знаеш најдобро за мене што е битно.:)
Ако сум погрешил и ти е битна многу информацијата од мојот блог, реактивирај фб профилот и ќе имаш пристап, што да ти кажам :)
Или побарај учтиво да ти ја пратам на мејл... не вака ;)
Луда работа.
 

-alf-

Староседелец
28 август 2015
315
126
1,053
89
Ако сум погрешил и ти е битна многу информацијата од мојот блог, реактивирај фб профилот и ќе имаш пристап, што да ти кажам :)
Или побарај учтиво да ти ја пратам на мејл... не вака ;)
Луда работа.
Што те фркна море Хепта?
Убаво те цитирав дека таа содржина со линк директно до фејсбук не се отвара за сите оние кои немаат профил на фејсбук , тука спаѓам и јас.
Ме следиш , ме пребаруваш со име и презиме виртуелно, што правам??? Па уште и на мејл да сум ти побарал(учтиво)!!!!
Хепта стануваш параноичен, олади малку.
Alf нема фејсбук профил, дали ќе споделиш со друг линк останува твој избор.
 
Последна промена: