Сакам да кажам/Сакам да прашам

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,214
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
Супер е и доста интересна и симпатична комбинација од форум и facebook.

Форумот реално си има се што му е потребно, само единствено нешто што му фали е малку повеќе внимание од администрацијата и реклама, т.е да се промовира. Жално е при еден одличен веб сајт форумот да пропаѓа.
А сега и со овој нов дизајн мислам дека би можел да привлече доста нови па и стари членови. Само потребно е да му се посвети малку повеќе внимание. :)

Всушност не е лошо да ги вратиш и игрите :)
 
  • Like
Реакции: -alf- and Ballet is my life

poslusen

Староседелец
8 јануари 2016
40
9
1,018
36
Ќе сака ли некој да ми направи фб. Никако неможам да направам. Само што ќе внесам код од телефон, после ми бара фотограгија, да се потврди, а немам уште слики внесено. Неколку пати така и сега неможам преку мојот број. Сака ли некој да ми помогне и направи фб профил?
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,050
6,674
1,153
Big Sur
Мерак ми е да чкртнам на новава платформа.
Ме спука носталгија, ми фали времето кога пола ден го поминував овде. Дури чудно ми е.
Енивеј, поздрав децо, останете ми безбедни. :gus