Сакам да кажам/Сакам да прашам

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,517
14,427
1,683
Таму каде што треба
Штоубав сте го напраиле форумов :)
Не знам шо ми текна на црнобело дури не очекував и лозинката дека ќе ја погодам, али ете...
Ко вчера да беше коа висевме тука по цел ден и се праевме паметни. :)
Него да прашам, има останато некој од моето време? :)
@JaMi ја забележав, поздрав <3
Ко да ми зафали малку тоа време со блесави Парвати, госпоЏа Мелпомена, хуморот на Аутрајдер, Саладин и неговите мудрости, расправиите на Хоуп и Егзистенс, Лаки, Лена, Мало и најбитниот од сите нив, Коста со Јамахата...
Поздрав децо, хевфан на форумов ако уште има активни староседелци, а за новите порака: Имате превише теми на форумов шо се поинтересни од муабети за Фармаси и како најлесно да се издепилирам во домашни услови додека сум во самоизолација. :zelen
Just saying...
Ех времиња форумски, висеме по цели денови и убаво ни беше.
Каква багра бевме да се баравме немаше да се најдеме .
А мене ме заборави мајке му. Ц ц ц срамота.
Убаво беше времето по стотина активни членови и секојдневни расправии. Too bad замре тоа :(
Тебе името не може да ти се погоди комплициран беше одсекогаш.
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,270
9,112
1,683
Форумов е помртов од пред една година.
Ко ќе помислам дека сум зел одмор само за да пишувам на него пред 8 години...
 
  • Ми се допаѓа
  • Wow
Реакции: Luckky, Xenia and Saladin

Marinna

Староседелец
13 април 2012
119
160
1,043
Здраво,
Ме интересира дали некој има искуство со Upwork и ако да, каков тип на работа сте извршувале? :)
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,132
5,665
1,683
Disco
Мала прошетка низ виртуелниот Припјат, празни теми како празни улици и згради. Штета :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape