Предлози за нови титули

Статус
Затворена за нови мислења.

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Е да де не се замараш а предлози даваш :giggle кој може да го разбере сега ова :eek:
Како од сите членови се фати за мојот коментар,се надевам еден ден ќе се исполни твојот сон модератор да бидеш со копи паст теми од интернет страници;)
 

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
се прашувам цело време дали некој ќе се "испотепа" со коментари и дали да си зеам сончоглед за да си седам од страна, да си грицкам сончоглед и најважното да си пукам сеир?:pomos
нестрплива сум :D
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Немаше намеру да ги пишују по ред, фала у свак случај.
Али Ахмети како врв .. како последња титула може да биде :)
А не не не... тоа не може Али Ахмети јас да го носам како титула.:nah
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Како од сите членови се фати за мојот коментар,се надевам еден ден ќе се исполни твојот сон модератор да бидеш со копи паст теми од интернет страници;)
Ти си ми омилен затоа :wub
погоре има повеке кои што ги цитирав ама никој вака не реагира,другите или знаат што сакаат(а не прво даваат предлози за титули а после тврдат дека не ни знаеле дека има титули) или знаат да се нашалат :sreken
Помислив дури дека на вторит пат некој друг напиша место тебе.
Предлог за титула ми е исто така да нема титули :)
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Ти си ми омилен затоа :wub
погоре има повеке кои што ги цитирав ама никој вака не реагира,другите или знаат што сакаат(а не прво даваат предлози за титули а после тврдат дека не ни знаеле дека има титули) или знаат да се нашалат :sreken
Помислив дури дека на вторит пат некој друг напиша место тебе.
Предлог за титула ми е исто така да нема титули :)
Мелпомена душо имам стаж на друг форум и таму имавме да ставаме титули право самите и се си мислев дека и тука е истото правило до пред малце,те молам не се оптоварувај премногу со мене што кажувам добивам впечаток дека се опседнуваш со мене несвесно а тоа не ти чини.
Дали напишал некој друг или не ама не знам зашто е твоја преокупација да се замараш и да проценуваш?
И ако ти е предлог за титули да нема можеше одма да пишеш без непотребни дофрлувања кон мене,ако имаш нешто да кажеш имаш инбокс дојди и пиши.
Имаш Харем дискотеки и пишувај колку сакаш.
 
Статус
Затворена за нови мислења.