Предлози за нови титули

Статус
Затворена за нови мислења.

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Во предлози за форумот повеќе пати имаше предлог да се менуваат титулите. Титулата ќе се менува со одреден број на мислења, допаѓања...

Вашите предлози пишувајте ги овде.
Пожелно е да напишете титулата за што ќе се добива.
пр: Нов член кога ќе има да пишува да речем Тазе член*...
или кога ќе има некој 5000 мислења да има титула Зависник*.

*не ги давам за предлог туку за пример
 

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,915
393
Fukushima
www.gonzo.com
океј. ама сепак титулите најдобро да се добиваат титулите врз основа на број на мислења а не на лајкови:rolleyes:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,204
423
Дома пред Пц
yes, goddamit :mad него дај некој предлог за титула :rolleyes

ја едвај чекам да ја добијам следната титула, и затоа активно остаам мислења на форумов :D и чекам да ме лајкнат секако :D
какво мислење ти требит? :p
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Гонзо

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
yes, goddamit :mad него дај некој предлог за титула :rolleyes
Предлагам титула за Гонзо.....Величествениот :mstickle
ама да му оди задолжително со се јазичето
иначе сеедно ми е како ке гласат титулите,во принцип титули не сакам оти ги преобразуваат лугето :D добри се и досегашниве
 
Статус
Затворена за нови мислења.