Предлози за нови титули

Статус
Затворена за нови мислења.

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
кога сме кај командантите, еве поздрав до тебе од командантот.
Отвори ја прикачената датотека 3552
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Мелпомена душо имам стаж на друг форум и таму имавме да ставаме титули право самите и се си мислев дека и тука е истото правило до пред малце,те молам не се оптоварувај премногу со мене што кажувам добивам впечаток дека се опседнуваш со мене несвесно а тоа не ти чини.
Дали напишал некој друг или не ама не знам зашто е твоја преокупација да се замараш и да проценуваш?
И ако ти е предлог за титули да нема можеше одма да пишеш без непотребни дофрлувања кон мене,ако имаш нешто да кажеш имаш инбокс дојди и пиши.
Имаш Харем дискотеки и пишувај колку сакаш.
Сега уште толку повеке се заљубив (inlove),незнам дали е ради стажот,или сум опседната со тебе,или дека се замарам многу и си пишувам на форумот како што си пишуваат другите членови,со реплики и се со ред како што си оди на форумов а ти тоа го знаеш како оди оти имаш стаж.
Оти плус се разбираш кои дофрлувања се потребни а кои не,затоа многу ми те сакам.:)
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
значи убај си се сегашните? :D
Убави си се, но забележав во темата за предлози беше даден предлог и пишувавме со еден член на темава. Го прашав и админот и и тој дозволи за темава.
А тоа што се испокараа сите е сосем десето. Мислам дека нема потреба да се споредуваме со други форуми. Ако имате идеја напишете ја.
Јас и кој предлог да го дадам кај мене нема да стои пошто е Модератор и ќе си стои додека не ми го одземат правото или се откажам. Така да мене воопшто не ме интересира кој каква титула ќе има, не ми значи ама баш ништо таа титула. Затоа што според титулата не се гледа кој каков е. Како што не се гледа кој колку мислења и допаѓања има. Никогаш нема да се замрам со тоа, ако некој е за допаѓања на форумот :nocomment:
Благодарам и толку од мене.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena and Гонзо

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
А шо врска има титулата?
Стварно на некој му значи што ќе му пишувало под никот?
Мој предлог е да нема титули, никакви. Дури ни модератор да не пишува под нашиот ник.
Ете, нашите имиња нека се во друга боја, колку да се разликуваат и толку...
 
Статус
Затворена за нови мислења.