1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Предлог игри за PC

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Kisserboy, 8 април 2012.

 1. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Тетрис и калкулатор, најновите.
   
 2. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,625
  Премногу општи барања.
  Од Minesweeper до излезениве во 2011 имаш еден тон.
  Зависно што бараш...
   
  На Martin_MKD и The Tramp им се допаѓа ова.
 3. Dee Dee

  Dee Dee Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  468
  Абе играј си cs и лади се ;)
   
  На Martin_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  хахахахахахах :D ти го поштовам то ;)
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 5. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147

  ни една од горе наведените неможам да ја играм :rofl:rofl:rofl зш компјутеров ни минимум барања не одговарат :rofl:rofl:rofl
  зато ај помош за некој игри шо не барет многу јаки перформански на копмјутери :p
   
  На Martin_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Coelho

  Coelho Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2012
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  493
  Ќе треба да размислам малку. :)
   
 7. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
  ај размисли малце???
   
 8. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  The puss in boots
  Mame32, братка :) Ќе се утепаш од играње The Punisher , Cadillac & Dinosaurs, Metal Slug, и још мал милион игре од тј тип. :)
   
 9. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
  го имам инсталирано веќе и по 100 пати ги иам свретно игрите :D
   
 10. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Warcraft 3 у тј случај :)
   

Сподели: