1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Предлог игри за PC

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Kisserboy, 8 април 2012.

 1. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
  неможам FULL VERSION да најдам !!!:stomp
   
 2. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Имаш акаунт на замунда?
   
 3. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
  неам, а неможам ни да напрам :banghead зш лимитон е достигнат
   
 4. Coelho

  Coelho Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2012
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  493
  Пробај некои од следниве: The Elder Scrolls IV: Oblivion, GTA (било кој дел), Portal (Portal можно е да ти работи во ред, дури и на low-ranged PC), Diablo II, Half-Life, Warcraft III: Reign of Chaos, Guild Wars, Deus Ex, Starcraft, Team Fortress 2 (официјалната игра е бесплата, само некои козметички работи се плаќаат. И мислам дека за multiplayer се плаќа).
   
 5. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Crack чини чуда :D
   
  На ace_rot му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Сајури

  Сајури Староседелец

  Зачленет на:
  23 април 2012
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  30
  Покрај сите оние горе споменати игри (Assassins Creed, Skyrim, Portal... кои се одлични), јас можам да ја додадам играта

  Mirrors Edge
  [​IMG]
  Многу е добра играва, проверено ;)
   
 7. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  ај баш ке ја видам ;)
   
 8. МериСелест

  МериСелест Староседелец

  Зачленет на:
  24 април 2012
  Мислења:
  2,007
  Допаѓања:
  3,215
  Во врска со мамето 32.Јас ја имам на пц ама кога и да пуштам некоја игра ми покажува NOT WORKING.
  DaFuq?Што може да е проблемот?Ја преинсталирав ама... не ми вклучува ништо.
   
 9. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,625
  Као вечен следач на ликот и делото на Лара Крофт би ви ги препорачал Tomb Raider Last revelation и Anniversary како најдоброто од серијалот. Едниот поради неверојатната загадочност, другата по солидната графија и прошетката по културите на три антички цивилизации.
   
  На Eva му/ѝ се допаѓа ова.
 10. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  [​IMG]
  мојата најомилена игра....:)))
  [​IMG]
   

Сподели: