Предлог игри за PC

Coelho

Староседелец
2 април 2012
286
493
663
Скопје
ај размисли малце???
Пробај некои од следниве: The Elder Scrolls IV: Oblivion, GTA (било кој дел), Portal (Portal можно е да ти работи во ред, дури и на low-ranged PC), Diablo II, Half-Life, Warcraft III: Reign of Chaos, Guild Wars, Deus Ex, Starcraft, Team Fortress 2 (официјалната игра е бесплата, само некои козметички работи се плаќаат. И мислам дека за multiplayer се плаќа).
 

Сајури

Староседелец
23 април 2012
18
30
1,013
Tokyo
Покрај сите оние горе споменати игри (Assassins Creed, Skyrim, Portal... кои се одлични), јас можам да ја додадам играта

Mirrors Edge

Многу е добра играва, проверено ;)
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
Покрај сите оние горе споменати игри (Assassins Creed, Skyrim, Portal... кои се одлични), јас можам да ја додадам играта

Mirrors Edge

Многу е добра играва, проверено ;)
ај баш ке ја видам ;)
 

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,007
3,215
1,143
Во врска со мамето 32.Јас ја имам на пц ама кога и да пуштам некоја игра ми покажува NOT WORKING.
DaFuq?Што може да е проблемот?Ја преинсталирав ама... не ми вклучува ништо.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Као вечен следач на ликот и делото на Лара Крофт би ви ги препорачал Tomb Raider Last revelation и Anniversary како најдоброто од серијалот. Едниот поради неверојатната загадочност, другата по солидната графија и прошетката по културите на три антички цивилизации.
 
  • Like
Реакции: Eva