Прв бакнеж

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Хахахахаха...значи на сите постови, навистина се насмеав :)
Благодарам на сите кои споделивте вакви интимни искуства со нас.
Посебно ме насмеа Strumfeta Mameha и LittleButterfly :)
Закон сте трите, филмски хахаха
Прво се изјаснуваш после делиш комплименти
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
....не се сеќам, жмурија сам x )

hahahhaaaaaa не сам тачан што сам напишаја, ако се сеќам па ете : )

Онтопик : )))
Прф пут се лапна сс Сузета у улаз наечер на слубичке, а и за гз гу фати : )
 

Mrav4e

Истакнат Член
11 јули 2013
11
13
103
Памту га датум иако сам мушко... XD Беше 24.02.2012... Не ни очекуеше тј вечер затој не ни потражи савет... Чекасмо се на едн дел од познато кумановско sтче... :D Дојдемо тамо, гушнамо се и стоесмо такој гушнати 15 минута и пошто она беше пониска ја спушти главу и толко беше ја ГЛУП што одма појде сс јазик... :\ Она тргна гу главу одма и ја свати дека сам погрешија и после 3-4 покушај оправи се ја(иначе на мене ми беше прв пут а на нјума не)... :D А чувство, па чувство беше прекрасно затој што бесе сс личност што гу сакам.......... <3 :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina and Smiley_1996

Smiley_1996

Истакнат Член
14 февруари 2012
345
802
393
Кумановоoo !
Добра тема (y) и ја пред некое време мислеше да гу започну,ама виде дека е веќ започната (bravo)
Оффф ... Беше 23.8.11 ,летоо .. отиде у друг град куде братучетку ... веќ се договоримо да се сретнемо , знаесмо се и пред да дојду у овј магичан град(дури и бемо заедно на одмор) ...сретнамо се у едн кафиќ,сс мое друштво и његово ... искочимо да шетамо сви,ама овија наши пријатељи се договориле сами да не оставив ... и почнамо некои без везе муабети ја гледам на другу страну само у њега не ,он ме гали по косу :roflзбори ми некои убави зборови :rofl ... после неко време бидна тишинаа,леле ја поцрвенују :sram ,ТРЕМА ТРЕМА! И никако у очи да га погледну (facepalm) :rofl и двујца почнамо да се смеемо (facepalm) и одедан пут ми он појде и ... :giggleОстанамо добри другари :) највише заради братучетку(од поштовање) ...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mrav4e

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,389
1,133
Yellow submarine
Лето двехиљади и прво :D
Локација: У парк.

Имав скоро 15 години и тоа беше мој прв дечко и прв бакнеж воопшто. Знам дека бевме искочени со една другарка и нејзиниот дечко, седевме во парк, пиевме лименки ( сок разбира се) и јадевме чоколадни пуканки :D
Наеднаш останавме сами, јас знаев уствари што ќе се деси, зашто се свиѓавме и нели требаше да се фатиме, ама мислам дека тоа ми беше една од највозбудливите сцени воопшто во животов.
Јас не знам да се бакнувам, почнав да смислувам изговори во себе да го откачам, за кога ќе проба да не се избрукам, срцето ми лупа, дланки ми се потат, а он смирен, у некоја лајт варијанта, нешто ми зборува онака општо, знам дека ме прегрна, некако ме припи до себе и следниот момент имав јазик у уста :rofl
Се снајдов, и искрено ми беше убаво. Дечкото се бакнуваше убаво и имаше многу убави усни.
Сега да го видам, најверојатно нема да го познаам, ( зашто се немаме видено откако раскинавме, а тоа беше по неколку месеци) ама мирисот на парфемот кој го имаше и кој појма немам како се вика, нема да го заборавам никогаш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Smiley_1996

Змејче

Незапирлива
14 јули 2013
1,193
2,423
1,123
Имав 13 или 14 години. Бев на гости кај баба ми и братучетка ми во друг град за време на летниот распуст. Неколку дена поседов кај нив. Се запознав со едно фино момче, другарче на братучетка ми. Секоја вечер излегувавме заедно со друштвото на братучетка ми, каде беше и он. Секаде ме носеше и ми покажуваше наоколу, се шалевме, зезавме...Една вечер сите си одевме дома, он цело време беше до мене. Пред куќа седевме неколку минути и разговаравме, кога он ме повлече кај него и ме бакна кратко и нежно...тогаш ги осетив оние пепурутки во стомакот (inlove) на крај ми посака добра ноќ и наредниот ден едвај чекал да ме види...
 

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,366
3,059
1,133
На распуст беше, кога завршив 8мо, со едно дете од друг град. Во сред бел ден :rofl, чувство грдо беше бе и се мислам дека вака изгледаше
%20%20tropical%20kissing%20fish.jpg
.
, но не беше така. Проба дечково уште едншка и ја го отурнав и поаѓам да си одам со ваква поза и викам „сега ќе ме испратеш ли?“ и он што ќе ми праве испрати ме. :D

Сега кога ми текне, многу ми е смешно, а тогаш цела ноќ не заспав. :D

едит: Вака одев

tumblr_lzlld65xfE1r0j9iv.gif
Sarah, Ти благодарам , ми го разубави денот , се изнасмеав, да си здрава и зива. Цел ден ќе се смеам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

dalmatian

Полноправен Член
2 март 2014
50
12
8
Крајот на 8 :giggle
Со 1 година помал од мене,не беше нешто special :|
 

Armagoddamn

Староседелец
28 октомври 2015
162
33
1,028
на 19 години, во парк, ништо не чувствував, но сега откако се сеќавам нешто се случува во мене, не знам као да го дефинирам ова