Прв бакнеж

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,155
7,687
1,183
земјата на чудата
Во осмо позади у школски.
Бакнежот би го споредила со машина за перење кога е на центрифуга.
Демек француски бакнеж бил ми рече хехехехех...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Primrose and parvati

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
леле темавааа..ми врати убави спомени! :) првиот бакнеж ми беше во 8мо одд со симпатијата :D го манијачев пола година,и на крајот бидна! се бакнавме шо се бакнавме и ми вика:првпат ти е бе ?? значи толку сум била лоша! :roflме откри!а јас пропаднав во земја! :D хахах сеа кога ќе се сетам ептен ми е смешно,а тогаш..хмм па и не ми беше баш! :D
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
СТОП! Кој прв бакнеж да го кажувам?
Бакнувањето пластични чаши или девојка? :)

М, колку години имав не се сеќавам, ама знам дека беше на извидници со една Словенка, м м м :)
 

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,335
1,964
1,133
Бев седмо одделение значи имав некаде 13 години...
После часови тогашниот новопечен “дечко“ постар од мене една година, ме чекаше пред школо само да ме види и се наведна да ме бакне, јас мислев дека ќе биде онаков “цмок“ :* бакнеж, ама човекот отиде подалеку па ми пушти и јазиче :mstickle
...не можев да се изначудам што искусив...а најмомент беше што тогаш врнеше...филмски бе :)
 

Luisana12

Полноправен Член
4 мај 2013
64
40
18
Првиот бакнеж ми беше на 15 години.. Хахах знам дека ми беше многу смешно:rofl ..Не помина лошо како што мислев дека ке помине,ми беше страв да не се избрукаам .. и така.:D
 

Феодора

Нов член
4 јуни 2013
11
6
3
Летото меѓу седмо и осмо. Дечкото живееше во странство, доаѓаше само 2-3пати во годината. Иначе мој врсник и многу слатко детенце ми се свиѓаше подолго време, а и јас сум му се свиѓала нему. Бакнежот беше на клупа под едно големо дрво во лето. Се сеќавам дека "идевме" недела дена, а уште се немавме бакнато и се мислев кога ќе биде и како ќе испадне, но на крај се беше ок. :) Интересно беше затоа што и нему прв бакнеж....хаха деца :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Badgirl and parvati

Mameha

Староседелец
9 јуни 2013
365
819
1,103
Вселената
Првиот бакнеж ми беше на 14години. Со едно машко колку мене беше го видов и готово мислев дека се заљубив :giggle хаха , бевме во парк на една клупа :) И кога ме бакна првиот пат ми беше толку грозно уф хаха ама после вториот, третиот пат кога го повторивме бакнежот не сакав да прекини да ме бакнува :sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
Дарко, 22.12.2008год. се сеќавам и ден денес :) (си имав запишано на едно календарче :giggle)
иначе обичен бакнеж од 2-3 сек. ама тогаш ми изгледаше како кој знае што да е хехе се на се, не беше лошо :)
 

Strumfeta

Полноправен Член
20 јуни 2013
57
91
18
Првиот бакнеж го искусив на 16 години :sreken Секако тремата присутна, најпрво натегање, дај - недам :p и на крај ми го втурна јазикот, да видиш ти на кого ќе се натегаш :sram Убаво чувство во секој случај, пеперутки во стомак :giggle
 

the.boy

Истакнат Член
11 јуни 2013
68
72
318
41
Хахахахаха...значи на сите постови, навистина се насмеав :)
Благодарам на сите кои споделивте вакви интимни искуства со нас.
Посебно ме насмеа Strumfeta Mameha и LittleButterfly :)
Закон сте трите, филмски хахаха
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina