1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Феодора
Последна активност:
20 јуни 2013 во 11:48
Зачленет на:
4 јуни 2013
Мислења:
11
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски

Сподели:

Феодора

Нов член, Женски

Феодора последен пат беше виден/а како:
20 јуни 2013