1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пеење

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Selma, 18 март 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Некој ако има некое видео нека стави да видеме и слушнеме. И оние кои имаат акаунти на јутуб и ако прават преработки нека стават линкче. :D
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 2. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Да се пофалам дека моментално ја учам Somebody that I used to know. :igra
   
  На street_chic му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Не ме бива за пеење ама ич :pusi
   
 4. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Пеам како расипан грамафон....:x
  ич не ме бива:giggle
  ама пред некоја ден една другарка ми рече...А бе може не пееш добро, ама супер играш..хахаха ме утеши...
   
  На The Tramp, Hip.Hop_MKD и parvati им се допаѓа ова.
 5. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Немам талент, си потпевнувам нешто некогаш.. х))))
   
 6. Mystique

  Mystique Староседелец

  Зачленет на:
  18 јуни 2012
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,411
  Околинава моја вика дека имам талент, па едно време се мислев да се пријавим на непродуктивните талент шоуа, и среќа се одвратив од таа помисла, ем на крај нишо нема да биде, ем шансите да се обрукам се огромни. Додуша сега кој стигна стана пеач и манекен, па така да , талентот и не е нешо битен. Да имав пари одвишок сигурно ќе си купев една песна, музика ми треба, текстови имам по дома :)
   
  На Dr.Gonzo му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  Првиот фан го имаш :biggrin
   
  На Lady* му/ѝ се допаѓа ова.
 8. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  поју никад ретко ич : )
   
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Lovely*-*

  Lovely*-* Староседелец

  Зачленет на:
  27 мај 2012
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  164
  Појма немам ама си пеам секакви песни аххаха:igra
   
 10. i_wanna_fly

  i_wanna_fly Староседелец

  Зачленет на:
  25 јули 2012
  Мислења:
  649
  Допаѓања:
  848
  За пеење многу луѓе ми кажале дека имам талент и дека убаво пеам, ама јас самата некако немам многу самодоверба. Инаку служам како “инструмент“ на часовите по музичко, главно заморче сум...Инаку пеам на скоро секоја приредба од школо, последно на патронатот ја пеев Rolling in the deep од Adele...

  П.С. Ако некој го интересира...Click the link!


  He e баш нај нај, ама трема ова она...
   
  На Lovely*-*, The Tramp и Lady* им се допаѓа ова.

Сподели: