Пеење

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Некој ако има некое видео нека стави да видеме и слушнеме. И оние кои имаат акаунти на јутуб и ако прават преработки нека стават линкче. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Пеам како расипан грамафон....:x
ич не ме бива:giggle
ама пред некоја ден една другарка ми рече...А бе може не пееш добро, ама супер играш..хахаха ме утеши...
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,374
1,871
1,123
Немам талент, си потпевнувам нешто некогаш.. х))))
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,411
1,103
Околинава моја вика дека имам талент, па едно време се мислев да се пријавим на непродуктивните талент шоуа, и среќа се одвратив од таа помисла, ем на крај нишо нема да биде, ем шансите да се обрукам се огромни. Додуша сега кој стигна стана пеач и манекен, па така да , талентот и не е нешо битен. Да имав пари одвишок сигурно ќе си купев една песна, музика ми треба, текстови имам по дома :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dr.Gonzo

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
651
1,915
393
Fukushima
www.gonzo.com
Околинава моја вика дека имам талент, па едно време се мислев да се пријавим на непродуктивните талент шоуа, и среќа се одвратив од таа помисла, ем на крај нишо нема да биде, ем шансите да се обрукам се огромни. Додуша сега кој стигна стана пеач и манекен, па така да , талентот и не е нешо битен. Да имав пари одвишок сигурно ќе си купев една песна, музика ми треба, текстови имам по дома :)
Првиот фан го имаш :biggrin
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lady*

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
За пеење многу луѓе ми кажале дека имам талент и дека убаво пеам, ама јас самата некако немам многу самодоверба. Инаку служам како “инструмент“ на часовите по музичко, главно заморче сум...Инаку пеам на скоро секоја приредба од школо, последно на патронатот ја пеев Rolling in the deep од Adele...

П.С. Ако некој го интересира...Click the link!

He e баш нај нај, ама трема ова она...