Опасни форумаши

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
досега не сум наишол на такви
а ако наидам едноставно ќе ги игнорирам

јас форумов го сметам за место создадено за дружење а и место каде нешто можеме да научиме =)
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
досега не сум наишол на такви
а ако наидам едноставно ќе ги игнорирам

јас форумов го сметам за место создадено за дружење а и место каде нешто можеме да научиме =)
Убаво е да можам да игнорирам,но понекогаш ми доаѓа и да го исчупам за коса кога би можела да го фатам.
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Убаво е да можам да игнорирам,но понекогаш ми доаѓа и да го исчупам за коса кога би можела да го фатам.
Е сега,тебе би те зел како опсен форумаш,се разбира доколку би можела да го дофатиш. :)
 
Последна промена од модератор:

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
Ако моето мислење делува психолошки на тебе и ти "створи"некое чувство,тогаш и јас сум "опасна".
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,757
1,673
На сигурно
Опасни форумаши од чии постови ти се крева коса на глава или ти доаѓа да се легнеш од смеење.Психолошки како делуваат на тебе извесни членови и како реагираш,дали одговараш со иста мера,културно некултурно.......Ајде Мелпоменче разбираш нели?
Абе тој дел го рабрав ама со последниот дел ми се коси некако.
И то.:)
 

Македонец

Староседелец
14 февруари 2012
313
439
1,063
Еве од моево искуство до сега на форумов,неколкупати ми се кренал притисок од морам да признам јак форумаш,со кој ако се обидеш да му се супроставиш правиш само полошо,едноставно умее психолошки да те дотолчи,а да признам па и умен и начитан дечко,порано беше како кезава мачка но сега се средил.
абе јас да не сум ова? само што се неам досредено :facepalm2 ја цуци ништо лошо неам кажано за тебе. :place(flower):* драга orhideja, не постојат опасни форумаши или како и да ги замислуваш. Тие што имаат повеќе коментари, допаѓања или слично...не се опасни за тебе, прво не смееш да дозволиш психолошки да те дотолчи, не ставај се на срце, не се соживувај...не дозволувај некој Х лик на форум кој ти се обратил да те повреди на некој начин до степен ти да треба нова тема да отвараш. Затоа и си овде срце, да научиш нешто ново и да споделиш твое, а да градиш став или карактер....не баш. толку. Околу прашањето влетав во конфротација со една опасна форумџика неможам да ја именувам бидејки е присутна овде и се испукавме јако, ни олесни и на двајцата и видов дека неможам повеќе се повлеков и фактички ме победи она. :p
 
  • Like
Реакции: MATEJA and Outrider

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
абе јас да не сум ова? само што се неам досредено :facepalm2 ја цуци ништо лошо неам кажано за тебе. :place(flower):* драга orhideja, не постојат опасни форумаши или како и да ги замислуваш. Тие што имаат повеќе коментари, допаѓања или слично...не се опасни за тебе, прво не смееш да дозволиш психолошки да те дотолчи, не ставај се на срце, не се соживувај...не дозволувај некој Х лик на форум кој ти се обратил да те повреди на некој начин до степен ти да треба нова тема да отвараш. Затоа и си овде срце, да научиш нешто ново и да споделиш твое, а да градиш став или карактер....не баш. толку. Околу прашањето влетав во конфротација со една опасна форумџика неможам да ја именувам бидејки е присутна овде и се испукавме јако, ни олесни и на двајцата и видов дека неможам повеќе се повлеков и фактички ме победи она. :p
Не си Ти,не се секирај,а дали ја доби пораката?
 
  • Like
Реакции: Outrider