Опасни форумаши

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,757
1,673
На сигурно
Опасни се.
,,Навежбани,, до степен на набилдување од по постарите форуми.
Најверојатно,односно можеби биле реметени како што пробуваат овде со игра на зборови да изгледаат опасни.:zelen
Други пак изгледаат опасни од причина што понекогаш се глуми ,,не сме зависници,,од што немаме време да постигнеме раштракани на сите страни регистрирани.
Има повеќе врсти на ,,опасни,,ако ја рабрав добро темата деее.
Постои и ендемскиот вид,посматрачи кои секогаш се јавуваат наводно да имат завршен збор.Од толку што се опасни сумирањето е секогаш нивно.
Опасни се и лајкнувачите,ете на пример Dee Dee што веќе ни ја нема,и таа беше опасна,па дури и оние кои го лајкнуваат секој почетен пост на некоја нова членка.Од толку што се опасни дури и се првостепено опасни нацртани на истата на зидот.Ма и повеќе се опасни,после нејзиниот трет пост почуваат да се заљубуваат во дотичната и следува опасното набацување преку пораки.:zelen
Има,има,доста опасни.Убијци,самоубијци,женомрсци,па дури и обратно.
Орхидеја,еве ти ја испоштував темава.Некако гледам не дека нема кој што да коментира,му се сака да се изнакаже се и сешто,ама држејки се засега на страна тоа ги прави уште по опасни.(bandit):giggle
 
  • Like
Реакции: diva orhideja

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Пратиш ситуација,браво.Секогаш си на време и на место со здрав одговор.Дефинитивно си најмудар и најпаметен овде.
Го имам инфектирано форумот и можам да ги читам пораките на сите. Од таму знам на кого си пишала. Само псссссттт....
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
Го имам инфектирано форумот и можам да ги читам пораките на сите. Од таму знам на кого си пишала. Само псссссттт....
Ич не му ја мисли,само јас и ти и сител,и канал 5,телма итн.....Добро што ми кажа сега нема веќе да пишувам пораки никогаш .