Од што имате фобија?

мимис

Староседелец
12 октомври 2013
29
17
1,003
имам страв од огледало,висина,затворен простор, страв ми е да не имам шизофренија:eek:
 

gabi96

Полноправен Член
4 септември 2015
36
28
18
24
имам 20 и сеуште се плашам од духови:giggle:giggle:giggle се плашам и од темни простории!
незнам зашто но ете страв ми е..постојано си повторувам дека нема ништо но џабе ми е...:):)
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,211
2,299
1,153
Skopje
www.facebook.com
може имам пишано ама пак ќе пишам, од мојата тераса значи пострашна не можеле да ја направат, (envy) тесна, ниска на последен спрат. (worried)
 
  • Like
Реакции: gabi96

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,328
3,017
1,133
Од мојот ум, ми е страв од секоја мисла која ке ја смисли која ќе прелета низ него а после ќе стане реалност...Искуството или природата се зеза со мене.