Од што имате фобија?

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
@Mnogo Bitno како бе имаш од чаша вода фобија? :eek
Па еве кога ќе се сетам кога сме биле на кафе сосема нормално си се однесуваше спрема чашата со вода. :unsure
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
@Mnogo Bitno како бе имаш од чаша вода фобија? :eek
Па еве кога ќе се сетам кога сме биле на кафе сосема нормално си се однесуваше спрема чашата со вода. :unsure
Можеби човекот само кога седи во ресторан има фобија од чаша вода,па пие нешто жестоко:D!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
31
Скопје
Од затворен простор и темно. И ред други ствари, али од ова највеќе, последна случка ми се случила пред три дена, во веро, отидов во WC, премногу ми беше просторот тесен, визуелно ми се смалил, сум почувствувала како се смалува, почнав да паничам, а само што сум влегла, а страшно ми се мочкаше значи... Врата затворив нели, само неколку пати го завртев она... Тука ја напрајв првата грешка, зашто го завртев, не требаше, боље така да го остаев да се почувствувам слободно... Се испотив премногу, лице, раце, дланки тоа беше урнебесно коа излегов од Вецето, као којзнае внатре шо да сум правела, една девојка толку чудно ме гледаше... Што не знам шо помислила во себе, и искрено неќам ни да знам.