1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
gabi96
Последна активност:
4 август 2016 во 00:00
Зачленет на:
4 септември 2015
Мислења:
36
Допаѓања:
28
Поени од трофеи:
18
Пол:
Женски
Роденден:
7 јануари 1996 (Возраст: 24)

Сподели:

gabi96

Полноправен Член, Женски, 24

gabi96 последен пат беше виден/а како:
4 август 2016