1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Од кое животно најмногу се плашите?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Scars, 15 септември 2013.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Демек ако истовремено се соочите со инсект и волк, повеќе ќе се исплашите од инсектот? (wasntme)

  Што знам, од секое животно кое е поголемо од мене, диво и крволочно. Па макар тоа било и куче.

  И темава иде во подфорум Животни.
   
  На Хоуп* и Mistery :) им се допаѓа ова.
 2. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,676
  Од ниедно животно не се плашам :)
   
  На Mistery :) му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mistery :)

  Mistery :) Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  187
  Од змии, скачки, жаби .. од тој вид на животни мноогу се плашам.
   
 4. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  слабо принцези на форумов, штом сите се плашите од жабиве. :zelen
   
 5. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  скачки, бумбари, а најмногу од пеперутки :facepalm2
   
  На goodgod му/ѝ се допаѓа ова.
 6. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,203
  Допаѓања:
  2,278
  па змии, пчели (оси), крави и бесни кучиња.
   
 7. Photographer

  Photographer Amoureux

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  480
  Допаѓања:
  1,393
 8. crvenkapa

  crvenkapa Староседелец

  Зачленет на:
  15 јануари 2013
  Мислења:
  235
  Допаѓања:
  593
  Од човекот,затоа што другите животни не ми наштетиле!
   
  На toby2 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Скакулци,лебарки и од едни има ептен језиви бубачки со многу нозе (ама не стоногалки) и се движат многу брзо...
   
 10. *Hera*

  *Hera* Староседелец

  Зачленет на:
  18 септември 2013
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  32
  Јас не се плашам од животни. Сите си ги сакам :)
  Ама затоа се плашам од инсекти. Посебно од сите што прават бззззз.
  Едно бззззз и јас бегам од местото каде што сум го слушнала тоа со стотка на час :)
   

Сподели: