1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Од кое животно најмногу се плашите?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Scars, 15 септември 2013.

 1. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,196
  Допаѓања:
  2,270
  Абе ајде.
  Недај боже да дојде до касање нема ни да осетиш кога те каснала.
  На змија доверба се нема, видиш бегаш!
   
  На Ѕид на плачот, Kisserboy и ●Untouchable° им се допаѓа ова.
 2. stole04

  stole04 Староседелец

  Зачленет на:
  23 мај 2012
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  12
 3. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Од змии,крокодил,мечки,лав
   
  На Stojne му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: