Од кое животно најмногу се плашите?

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
Сакам животни, од инсекти не се плашам него ми сметаат, едино од оса и пчела бегам ама не онака да се потресувам, да паничам, се тргам на страна : ))

Е сега сакам секакви животни, ама нормално дека да се сретнам очи во очи со лав дека нема да знам кој пат да го фатам од страв..
Сакам секакво животно и не се плашам дур не ми е загрозен животот од него најубаво кажано. :zelen
 
  • Like
Реакции: Црвена

toby2

Полноправен Член
16 мај 2013
59
21
8
:eek: пајаци :eek: кога ке видам пајак во соба прво :cenzura после :trca ја викам мама, а мама ми се :giggle и откако ке го :ninja јас се правам (muscle) дека и јас го можев истото ама ми е жал да го гледам како умира пред мои очи, мама пак ми се :patos си :trcaод соба а јас сум:igra
 
  • Like
Реакции: dusica3 and Coci8

MimeQueen

Полноправен Член
13 јануари 2014
86
41
18
22
Змии дефинитивно,од инсектите ми е гад,зошто шетаат секаде, па мене да ме лазат,алергична сум на нечистотија.
Се согласувате ли?
 

MacedonishQueen

Истакнат Член
17 јуни 2015
205
131
143
Змија, глушец .. стоногалка.
Посебно змија...уф -.- да видам змија ќе бидам 30 години во кома :D :(
 
  • Like
Реакции: Kisserboy

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,448
3,794
1,153
25
Битола
Змија, глушец .. стоногалка.
Посебно змија...уф -.- да видам змија ќе бидам 30 години во кома :D :(
Епа истото мислење го имаме кон змиите хахаххахаха не си сама двата ќе се КОМОСАМЕ ахахахаххахахахаахахха :D :D :D
 
  • Like
Реакции: MacedonishQueen