1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Од кое животно најмногу се плашите?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Scars, 15 септември 2013.

 1. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Сакам животни, од инсекти не се плашам него ми сметаат, едино од оса и пчела бегам ама не онака да се потресувам, да паничам, се тргам на страна : ))

  Е сега сакам секакви животни, ама нормално дека да се сретнам очи во очи со лав дека нема да знам кој пат да го фатам од страв..
  Сакам секакво животно и не се плашам дур не ми е загрозен животот од него најубаво кажано. :zelen
   
  На Црвена му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  Од инсекти и змии:ladno
   
 3. Coci8

  Coci8 Староседелец

  Зачленет на:
  26 април 2013
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  55
 4. toby2

  toby2 Полноправен Член

  Зачленет на:
  16 мај 2013
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  21
  :eek: пајаци :eek: кога ке видам пајак во соба прво :cenzura после :trca ја викам мама, а мама ми се :giggle и откако ке го :ninja јас се правам (muscle) дека и јас го можев истото ама ми е жал да го гледам како умира пред мои очи, мама пак ми се :patos си :trcaод соба а јас сум:igra
   
  На dusica3 и Coci8 им се допаѓа ова.
 5. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  по Индијана Џонс би рекла: Snakes? Why'd it have to be snakes?? :ladno
   
  На Точка му/ѝ се допаѓа ова.
 6. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448
  и дефинитивно разбеснет бик.! :besen
   
 7. MimeQueen

  MimeQueen Полноправен Член

  Зачленет на:
  13 јануари 2014
  Мислења:
  86
  Допаѓања:
  41
  Змии дефинитивно,од инсектите ми е гад,зошто шетаат секаде, па мене да ме лазат,алергична сум на нечистотија.
  Се согласувате ли?
   
 8. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
 9. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  Змија, глушец .. стоногалка.
  Посебно змија...уф -.- да видам змија ќе бидам 30 години во кома :D :(
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Епа истото мислење го имаме кон змиите хахаххахаха не си сама двата ќе се КОМОСАМЕ ахахахаххахахахаахахха :D :D :D
   
  На MacedonishQueen му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: