1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
*Hera*
Последна активност:
9 декември 2017 во 13:53
Зачленет на:
18 септември 2013
Мислења:
33
Допаѓања:
32
Поени од трофеи:
1,018

Ги следи 1

Пол:
Женски
Локација:
Kicevo

Сподели:

*Hera*

Староседелец, Женски, од Kicevo

Немој да се откажуваш пред проблемите. Тие се само лекции кои треба да ги изучиш до самиот крај. 18 септември 2013

*Hera* последен пат беше виден/а како:
9 декември 2017