1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Несоница

Дискусија во форумот 'Спиење и сонови' започната од MissChievous, 26 февруари 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Уште еден микс со nature sounds. Enjoy. [​IMG]
   
 2. rikica01

  rikica01 Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  19
  Еј дај ако сакате кажете некој лек оти дење заспивам а ноке не мозам очи да затворам
   
 3. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Измори се еден ден, не заспивај колку и да ти се спие, занемари дека си поминал цела вечер ко некој врколак, и функционирај - излези, шетај, работи, читај, и потоа крај 10 вечерта легни си. :)
   
  На rikica01 и ●Untouchable° им се допаѓа ова.
 4. rikica01

  rikica01 Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  19
  Да пробам и така фала за советот
   
 5. Дејви

  Дејви Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 март 2016
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  187
  Лугето со хронична несоница(внимание пишувам за хронична инсомнија да не бидам погрешно сватен) се генерално подложни на заболувања од рак.
  Внимавајте на тие симптоми !
  Инаку се случува понекогаш да не ни се спие, поради возбуда или пак продолжен сон во текот на денот.
   

Сподели: