1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
rikica01
Зачленет на:
19 ноември 2015
Мислења:
58
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
118

Ги следи 2

Пол:
Машки
Роденден:
13 јуни 1995 (Возраст: 24)

Сподели:

rikica01

Истакнат Член, Машки, 24

Слободен ко птица 10 октомври 2016