На колку години ја изгубивте невиноста?

Browny

Староседелец
20 октомври 2014
24
9
1,003
Јас на 23 и баш се изненадив од самата себе .Сепак со личноста што го направив тоа воопшто немаше заслужено такво удостојување,Али сепак дала не дала ќе си овенеш :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mameha and diva orhideja

MacedonishQueen

Истакнат Член
17 јуни 2015
205
131
143
Сеуште не сум ја изгубила и убаво ми е :)..
планирам на првата брачна ноќ да си ја изгубам :igra
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,746
253
Сеуште не сум ја изгубила и убаво ми е :)..
планирам на првата брачна ноќ да си ја изгубам :igra
Чекај чекај, па нели на плажа па педалинка па......забораваш кога лажеш!А што ке правиш ако немаш прва брачна ноќ?? пу пу
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: heartbroker

Priroden

Староседелец
4 октомври 2012
140
95
1,038
19
studentski zabavi and stuff, koa go grabna lelelele :rofl
I razgovorot so dovede do toa bese fenomenalen, nekako mnogu si mi tivok, pa vikam mnogu luge bea sobrani u soba i ne te poznavam seuste. A zenska imas li? Ne. A imase li, da vikam. A ljubav vodihte li ko mi zazbori na berovski :rofl Next thing I remember se zalapavme i cekavme moment koga ke gi snema cimerkite nezini ili moite.
 
Последна промена: