Најдобар фитнес клуб? | Црнобело Форум

Најдобар фитнес клуб?

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Гладијатор 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trajche

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Јас вежбам во едно мало клубче,не е ништо посебно но основните справи ги има.
Битно тегови има, посекако јас повеќето вежби со тегови ги правам , справите не ми се ни потребни.
Цената е 600че месечно. Скромно.
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Колку пари е месечно во Борис да вежбаш ??

Користење на фитнес центарот од 10:00-17:00 часот, 7 дена во неделата,цел месец. 1.200 ден
Користење на фитнес центарот од 17:00-22:00 часот, 7 дена во неделата,цел месец. 1.800 ден
Еднократно користење на фитнес центарот 200 ден
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: vlatko_sk

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Слушам дека на истото место во Автокоманда каде што беше Гладијатор 2, ќе отварале нова теретана, дали некој слушнал/видел такво нешто и знае некоја информација плус?
 

Praetorian

Староседелец
24 февруари 2012
326
396
1,063
Заебано е во Гладијатор што плаќаш 700 денари за вежбање но уствари не добиваш ништо. Нит инструктор те гледа, ниту вентилација има за свеж воздух.
Мајчините сакале уште 2-3000 за ако сакаш да ти покажува како да вежбаш. Смешки.
 

Jericho

Староседелец
19 февруари 2012
355
465
1,063
Гладијатор е џабе преценета, може е најефтина ама колку пари толку музика, џабе сликиве што изгледа супер, така е изгледа супер, тоа е единствената добра работа, вентилација нема загушливо е, на ова време да се вежба без вентилација? Во гардероба нема место кај да се свртиш, прашина ако избришат некад добро е, чистење асално никако... Инструктор нема (формално има некои што се мотаат ама џабе)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Praetorian

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Ќе ве замолам за еден совет

Сакам да почнам да вежбам во Атлета но знаете ли како е таму која е цената дали народот кој оди таму е добар да не има проблеми?
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,259
2,354
1,153
Skopje
www.facebook.com
Многу е зафркнато кога те ограничуваат од колку до колку саатот смееш да вежбаш или па колку пати во неделата смееш да одиш а им даваш еден куп пари. За жал повеќето теретани така функционираат. Имаше една кај Кузнам е таа беше топ, кога сакаш тогаш си одиш колку сакаш толку си седиш, со просечна цена ама ја затворија. :place Па си најдов друга со истиот принцип на таа но со многу подобар кадар и нормално повисока цена ама бар вреди. :)