1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најдобар фитнес клуб?

Дискусија во форумот 'Фитнес и рекреација' започната од Baronessa, 14 февруари 2012.

 1. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Гладијатор
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Trajche му/ѝ се допаѓа ова.
 2. vlatko_sk

  vlatko_sk Нов член

  Зачленет на:
  21 април 2012
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  6
  Колку пари е месечно во Борис да вежбаш ??
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.
 3. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Јас вежбам во едно мало клубче,не е ништо посебно но основните справи ги има.
  Битно тегови има, посекако јас повеќето вежби со тегови ги правам , справите не ми се ни потребни.
  Цената е 600че месечно. Скромно.
   
 4. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Користење на фитнес центарот од 10:00-17:00 часот, 7 дена во неделата,цел месец. 1.200 ден
  Користење на фитнес центарот од 17:00-22:00 часот, 7 дена во неделата,цел месец. 1.800 ден
  Еднократно користење на фитнес центарот 200 ден
   
  На vlatko_sk му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Слушам дека на истото место во Автокоманда каде што беше Гладијатор 2, ќе отварале нова теретана, дали некој слушнал/видел такво нешто и знае некоја информација плус?
   
 6. m.o.p.

  m.o.p. Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  221
  Најдобар клуб ми е Дома и никаде на друго место
   
 7. Praetorian

  Praetorian Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  325
  Допаѓања:
  395
  Заебано е во Гладијатор што плаќаш 700 денари за вежбање но уствари не добиваш ништо. Нит инструктор те гледа, ниту вентилација има за свеж воздух.
  Мајчините сакале уште 2-3000 за ако сакаш да ти покажува како да вежбаш. Смешки.
   
 8. Jericho

  Jericho Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  355
  Допаѓања:
  465
  Гладијатор е џабе преценета, може е најефтина ама колку пари толку музика, џабе сликиве што изгледа супер, така е изгледа супер, тоа е единствената добра работа, вентилација нема загушливо е, на ова време да се вежба без вентилација? Во гардероба нема место кај да се свртиш, прашина ако избришат некад добро е, чистење асално никако... Инструктор нема (формално има некои што се мотаат ама џабе)
   
  На Praetorian му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Ќе ве замолам за еден совет

  Сакам да почнам да вежбам во Атлета но знаете ли како е таму која е цената дали народот кој оди таму е добар да не има проблеми?
   
 10. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  Многу е зафркнато кога те ограничуваат од колку до колку саатот смееш да вежбаш или па колку пати во неделата смееш да одиш а им даваш еден куп пари. За жал повеќето теретани така функционираат. Имаше една кај Кузнам е таа беше топ, кога сакаш тогаш си одиш колку сакаш толку си седиш, со просечна цена ама ја затворија. ;( Па си најдов друга со истиот принцип на таа но со многу подобар кадар и нормално повисока цена ама бар вреди. :)
   

Сподели: