vlatko_sk | Црнобело Форум
vlatko_sk
Реакции
6

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • vlatko_sk последен пат беше виден како:
  Прегледува тема Вашата моментална љубовна состојба е?

  Што ли те натера во 7 саат сабајле ваква тема да гледаш ...
  хахах :)
  Bum-Bum
  Bum-Bum
  Хахахахах....:)
  Паметно да ти кажам..
  Јас не сум размислила за таа опција :D
  vlatko_sk
  vlatko_sk
  Еве ти идеја па види како ке ти иде,иначе ти со праис у ова време и добра слика имаш :)
  Bum-Bum
  Bum-Bum
  Да ти кажам дека ке ја практикувам идеава...:D
  У ова време ни јас незнам што правам....
  После цела ноќ мачејки се да заспијамм ..сега се откажав :p
  Инаку фала за аватарот ххх :D
  Како се снаоѓаш? :))
  vlatko_sk
  vlatko_sk
  паа се снаогам некако али уште го учам ке ми треба помош хехе
  Дечкото на @Mila_Kunis дошол
  vlatko_sk
  vlatko_sk
  a zasto taka ne stavaat sto e rabotata ??
  G
  Ghtalpo
  Брат од коа постојат форумите а тоа е пред фејсбукот години наназад никој не става свои слики нешто као анонимност ама иако сите се знаат,не е грев да си ја остаиш ама сепак не е фејс,ти си знаеш најубаво ако си се бендисуваш нека си седи и ич да не ти чуе
  vlatko_sk
  vlatko_sk
  ok fala :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…