Најдобар фитнес клуб? | Црнобело Форум

Најдобар фитнес клуб?

Jericho

Староседелец
19 февруари 2012
355
465
1,063
мислам дека е околу 3000 месечно (не ме држи за збор) а се наоѓа во новата зграда кај подвожњакот на јужен булервар, коа идеш од рамстор према кисела вода, од десна страна. Има реклами поставено не можеш да го утнеш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Ај што е скапо во Магнус, а и како што знам ограничен си колку пати неделно можеш да отидеш, а и они ти дават термин, барем така ми кажувале девојки кои одеа порано...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Ај што е скапо во Магнус, а и како што знам ограничен си колку пати неделно можеш да отидеш, а и они ти дават термин, барем така ми кажувале девојки кои одеа порано...
Епа тогаш не е добра опциаја.... :(
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Епа тогаш не е добра опциаја.... :(
Епа не е, повеќето таму што одат, одат колку за да се каже дека „подлабок„ им е џебот, а и не толку ги интересира вежбањето.

Инаку баш ме интересира некој друг да сподели исксутво и да препорача некоја теретана каде има инструктори.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luckky and Bum-Bum

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Епа не е, повеќето таму што одат, одат колку за да се каже дека „подлабок„ им е џебот, а и не толку ги интересира вежбањето.

Инаку баш ме интересира некој друг да сподели исксутво и да препорача некоја теретана каде има инструктори.
И јас би сакала да препорачаат некоја добра опција.... :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luckky

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
И јас би сакала да препорачаат некоја добра опција.... :D
Само што слабо ги има вежбачи на форумов од главниот град :/ Али ајде може ќе препорача некој нешто, и сподели некое искуство со нас :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Само што слабо ги има вежбачи на форумов од главниот град :/ Али ајде може ќе препорача некој нешто, и сподели некое искуство со нас :)
Во Скопје да прашаш каде има најдобар хамбургер или пича СИТЕ ке ти кажат...ама за теретани ....тешко
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
ГЛАДИАТОР.....НАЈ ДОБРА.....јас вежбам таму.....
и не знам зашто викате дека нема инструктори...
баш има неколку деца кои постојано се врткаат околу оние што вежбат

а башка ги има таму и нај добриот инструктор Тоше.....

новите справи се топ......
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trajche