1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најдобар фитнес клуб?

Дискусија во форумот 'Фитнес и рекреација' започната од Baronessa, 14 февруари 2012.

 1. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  128
  Zaboraviv da kazam, 2500 denari e mesecno.
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,190
  Допаѓања:
  2,261
  Па каде го сместиле таму, позади Стокомак се е паркинг или во истата зграда е само од другата страна?? И бајаги скапо е. Кај дирекција на зегин во истата населба има и друг фитнес клуб со доста по нормални цени.. :)
   
  На AnaMarina му/ѝ се допаѓа ова.
 3. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  охооо машала
  дај нешо слики да видам шо опрема има


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. AnaMarina

  AnaMarina Нов член

  Зачленет на:
  5 август 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  2
  1000den e vo MyGYM kaj direkcijata na Zegin. Cisto i se e novo.
   
  На Prashina и escape им се допаѓа ова.
 5. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,728
  Допаѓања:
  759

Сподели: