Најдобар фитнес клуб? | Црнобело Форум

Најдобар фитнес клуб?

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,248
2,346
1,153
Skopje
www.facebook.com
Jas odam vo Project Fit(ova e vo Kapistec), zad marketot Stokomak. Od picerija 511 ce vidite butik i fitnesot e po edni skali sto sleguvaat nadolu. Neznam dali dobro objasniv.
Па каде го сместиле таму, позади Стокомак се е паркинг или во истата зграда е само од другата страна?? И бајаги скапо е. Кај дирекција на зегин во истата населба има и друг фитнес клуб со доста по нормални цени.. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: AnaMarina

AnaMarina

Нов член
5 август 2019
1
2
3
36
Па каде го сместиле таму, позади Стокомак се е паркинг или во истата зграда е само од другата страна?? И бајаги скапо е. Кај дирекција на зегин во истата населба има и друг фитнес клуб со доста по нормални цени.. :)
1000den e vo MyGYM kaj direkcijata na Zegin. Cisto i se e novo.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina and escape